jméno:
  pamatovat si jméno
prosím nevyplňovat

Jousek 
6.8. / 11:49 
Jo, presně tenhle jsem myslel :) A taky si nezapomeň dát drink, až pojedeš tam :)
Meda 
6.8. / 08:30 
15.8. Den Energy drinků? Jedu ze Slovenska, tak si asi nejakej dam, abych za volantem neusnul
Jousek 
6.8. / 08:27 
Hleďte to v sobotu pořádně oslavit :)
http://svatky.centrum.cz/svatky/vyznamne-dny/srpen/
Nímera 
2.8. / 13:16 
Hlásím, že Rataje, Malovidy a Hladomorna stojí, kde bývaly a v Sázavě je vody dost. Také čugály byly spatřeny. Jestlipak se tam vrátíme ve větším kruhu?
Voříšek 
31.7. / 09:21 
Tak konečně už zase můžu trochu chodit. Tedy kdo tu letošní trasu vymyslel...
Jo, čundr byl zase trochu jiný, než ty minulé. Ovšem dobrá sestava, hezký kraj a pohodoví lidé, výborné pivo - a hlavně skoro všude naštěstí jen regionální. Kromě jednoho přívaláku s kroupami bylo i pěkné počasí. Užili jsme fůru srandy, naopak moskytiéru nabízím k prodeji nepoužitou :-). Rokenrol u Poděbrad, přívozem přes kanál, návštěva 12ti výčepů, po čase opět nocleh u kabin na hřišti, jinak fajn i kempy. A jistě, byl i ten necudný skupinový moment, kdy ta zrzka lezla po oříškovi a na Souseda spustila pissing:-).
Díky za ohlasy, spokojenost i u mě.
Lokalita na příští rok byla pod nátlakem vyzrazena, nicméně překonávat letošní rekord v počtu nachozených kilometrů se zásadně NEBUDE ! :-)

A teď už - Posázaví volá !
Meda 
29.7. / 21:01 
Jojo, bylo to super. Bylo vic kilometru než piv, ale to se fakt nedalo dohnat. 50:35 ve prospěch kilometru. Včera jsem doma nemohl usnout - v posteli a strizlivej... to fakt nejde
Jousek 
28.7. / 22:28 
Provětrali jsme moskytiéry, kytara byla pár hodin venku z futrálu, stali se na chvíli lodními kapitány řeky Moravy, došli cestou suchou i dost mokrou na místa krásná i prapodivná, kde např. lze zaslechnout v půlnoční hodině rodilou Irku zpívati o zombících, uťapali v plné kruhácké polní 50 km a přitom připili na zdraví vlastní i ostatních. Výživné to bylo, tedy na nadcházející devětadvacátej!
Rychlopic 2 
28.7. / 00:02 
Rychlopic 1 dnes 1 pivo a stal se z nej nepic
Znalec a gurmán 
27.7. / 19:33 
Zřejmě zlatý déšt
Soused 
27.7. / 14:41 
Jojo, potvrzuji. Letěla tam po mě jedna zrzka a už nevěděla, jak si má získat mou pozornost, tak mě nevybíravě pochcala. Ti slušnější odpustí tento výraz, ale poveverčím ještě neumím.... :-) Jinak pánové, pomalopiči i rychlopiči, díky, bylo to super!!!
Nimera 
27.7. / 07:13 
A vo kus dal drsne Medvedy. Vice info poda V.Kocka.
Meda 
26.7. / 10:08 
Mají tady v Litovli drze veverky. Více info podá Soused
Voří Íšek 
24.7. / 09:22 
Posnídal jsem jedenáctku Starobrno, abych se naladil na tu Moravu a budu balit. Tu klec na hlavu mám taky, i Ždim. Až navlíkneme roušky a moskytiéry, to bude karneval, to na čundru ještě nebylo :-)
Jak se zdá, startovat by mělo aspoň šest lidí, pokud ještě někdo nepřekvapí. To pro začátek vůbec není špatný. A Méďa zajistil místenky, ať si ve vlaku sedneme. Tak jo. Těším se:-)
Kocour 
22.7. / 21:07 
Já se na to asi vygooglam :). Pani pozor na klíšťata. Je jich neskutečně. Tohle jsem ještě nezažil.
Michal 
22.7. / 20:41 
V Olomouci jsou pivní Lazne, navrhuji se naložit tam. A pak vyrazit
Voříšek 
22.7. / 19:46 
Tak u mě v klidu, Medvěde. Komáry mám před barákem v lese, i na vlastní zahradě. Vinou počasí se dobře líhnou a někde je jich holt o dost víc. Můžeme být Starýmu Kocourovi vděční, že coby předsunutá hlídka rekognoskoval terén a dal nám důležitou informaci. Zjistit to až na místě a nepřipravení, to by byl čardáš :-)
Jousku, pořízení moskytiéry chválím. Kolik že se nás pod ni schová ?
A Méďo, kolik toho B12 je potřeba, aby to zafungovalo ? A má se to vydudlat, nebo se tím polejt ?
meda 
22.7. / 13:44 
asi to mame vyreseno, cituji "Komárům páchne i vitamín B12. Ten je v pivu"
Jousek 
22.7. / 11:38 
Přeeeesně. Za dotaz nic nedáš a plány se prostě někdy mění, např. letošní březen to rozštípal pár miliardám lidí. V pátek jedem na Olomouc, tam se uvidí. Hlásím pořízení moskytiéry, která směle konkuruje Ludánkovu kosmonautovi :)))
Meda 
22.7. / 10:52 
Voříšku v klidu. Zdenda tam byl nedávno, tj třeba před 14 dny, tak to asi dřív nevěděl ne (navíc Haná v pozvánce je široký pojem). A tak jen přátelsky upozorňuje. Zrovna myslím, že on je nejlíp vybaven. Tak může z moskytiéry spokojeně hlásit "já vám to říkal".... Souhlasím s původním návrhem, kdyžtak budem mít o zážitek postaráno a budem mít na co vzpomínat, kdyžtak si dáme noční přejezd/úprk.
Voříšek 
22.7. / 09:30 
Zdravím. Že se letos pojede na Olomouc, jsem avizoval už vloni - a teď to dva dny před startem začneme řešit.....No, už jsem se bál, že to tentokrát bude bez problémů.....
Žádný itinerář k nalezení není - návrh trasy dávám obvykle všem přečíst až cestou, přičemž pochopitelně není nijak nutné ho přesně dodržet. Tentokrát jsem měl v úmyslu směřovat to do oblasti Olomouc-Lanškroun. Pochopitelně ani já tam netoužím být uštípán tou havětí a zkazit si (a ostatním) tím celý čundr.
Navrhoval bych následující: jet do té Olomouce a první den skončit v Horce nad Moravou, podle původního návrhu. Podle situace odtud následně třeba přejet až na Zábřeh, Lanškroun, případně až za Třebovou, na Ústí a Choceň.
Někdo něco k tomu, nebo už se mám radši na nějaké plánování vybodnout ?
Sratá kočka 
21.7. / 20:54 
Nazdar hošani, tak jen lehce avizuju, že já na čundr razím taky. Pojedu od začátku (patrně přistoupím v Pardubkách....ale to ještě není úplně na tuty) do pondělka. V pondělí musím do LBC.
Jinak, nějak jsem neobjevil kam na tu Hanou se jede, nevím itinerář (patrně ale asi jen nejsem schopen to najít). Dle dnešních slov Jouska se ale prý jede i na litovelské pomoraví.
Inu, velice nedávno jsem tam byl. A opravdu nedoporučuju!!!! Strašná hejna komárů a muchniček! A opravdu strašná! Vydrželi jsme tam 5 minut a drbali jsme se ještě 4 dny poté.
Tak jen...zvažme připadnou mírnou změnu čundru. Nebo si přiberte hektolitr repelentu a moskytiéru na hlavu. (já si ji beru).
Voří Íšek 
21.7. / 13:09 
Medvěde, přistoupení možné jen po předložení negativního testu....
Ovšem beze srandy: letos s sebou pár hadrů přes držku beru a dezinfekci asi taky. Jinak - mám dodavatele z Loštic a dnes jsem s nimi mluvil. V té oblasti je klid, nic znepokojujícího a žádná omezení. Doufejme, že to tak vydrží, i když opatrnosti bude jistě třeba - ale to vlastně i všude tady.
Meda 
20.7. / 18:23 
Preceda se obetoval a obětoval svoji ucast na cundru ve prospěch moji a tak bych měl 15:23 pristoupit v Pardubicich. Tesim se.
Manfed Von Tittelbach 
18.7. / 05:31 
Abtreten Abfahrt
Voříšek 
17.7. / 15:02 
Ahoj. Tak pokud se nic nepodělá, za týden někdy touto dobou: ABFAHRT !
Jousek 
13.7. / 16:17 
Dobře Ty :)
Budka 
12.7. / 07:58 
Už je to 20 let, co jsem byl na srazu Lhot:-). Hezký rozhlasový rozhovor:-)
Meda 
11.7. / 22:12 
Pekny boudaku...
Bodie 
11.7. / 01:03 
https://pardubice.rozhlas.cz/lhot-a-lehot-je-asi-jako-dni-v-roce-kolik-jich-znate-8246262
Bodie 
9.7. / 23:21 
Tak byla to jedna z variant, o které jsem uvažoval. Stejně jako Rybičky 48 v Újezdě a Barvy léta v Poděbradech. Nakonec jsem ale dostal pozvání od Bambuse z Mníšku pod Brdy na oslavu jeho padesátin a to se prostě odmítnout nedá. Bambus je kus a 11 let jsem s ním makal. Prostě kámoš. Jedu na Mníšek.